Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

Kategorija

Telpu Orientēšanās

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 4.kārta – Līgatnes pazemes bunkurs

Rezultāti PDF formātā Grafiki un splitiFotogrāfijas no Bunkura kārtas Kartes: A variantsB variants S10(6 / 6)TimeBehind1.Patrīcija BondareSākumskola Taurenītis37:102.Sanija AlksneMeridiāns47:40+10:303.Elizabete GrebleInd.47:42+10:324.Marta KorņejevaLaurenču sākumskola1:00:23+23:135.Alise LāceLaurenču sākumskola1:01:58+24:48 Eleonora Kristiana LabsvīraSiguldas pilsētas vidusskolaMPV10(8 / 8)TimeBehind1.Markuss CelmsInd.35:112.Timotejs JanovsLaurenču sākumskola41:45+6:343.Sebastians JanovsLaurenču sākumskola41:59+6:484.Kristofers MetumsLatvijas Finieris42:18+7:075.Oskars ErmansonsSiguldas sporta skola43:37+8:266.Teodors... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 3.kārta – Zinātniski pētnieciskā stacija

Rezultāti PDF formātā Punkti un kopvērtējums Grafiki un splitiFoto no sacensībām Kartes: 1. distance2. distance S10(8 / 11)TimeBehind1.Elīza AuziņaSiguldas pilsētas vidusskola29:02 Race 113:5813:58 Race 215:0429:022.Marta KorņejevaSiguldas Takas55:08+26:06 Race 127:2627:26+13:28 Race 227:4255:08+26:063.Sanija AlksneMeridiāns1:00:35+31:33 Race 124:3024:30+10:32 Race 236:051:00:35+31:334.Beāte KronbergaLaurenču sākumskola1:01:50+32:48 Race 134:3234:32+20:34 Race 227:181:01:50+32:485.Elizabete Grebleindviduāli1:02:37+33:35 Race 126:3226:32+12:34 Race 236:051:02:37+33:35 Alise LāceLaurenču sākumskolaMP Race 128:1028:10+14:12 Race... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 2.kārta – Devons

Rezultāti DEVONS [ar labojumiem 10.02.2019 00:30 S21 grupā]Grafiki un spliti Kartes: DEVONS 1. distanceDEVONS 2. distanceS10(22 / 22)TimeBehind1.Elīza AuziņaSiguldas pilsētas vidusskola34:54 Race 117:4517:45 Race 217:0934:542.Patrīcija BondareJūrmalas sākumskola "Taurenītis"35:56+1:02 Race 120:2520:25+2:40 Race 215:3135:56+1:023.Keita MarcinkēvičaSiguldas sporta skola38:31+3:37 Race 121:0121:01+3:16 Race 217:3038:31+3:374.Loreta LebedokaSiguldas sporta skola38:51+3:57 Race 120:0520:05+2:20 Race 218:4638:51+3:575.Marta ZandbergaSiguldas sporta skola39:28+4:34 Race... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – TelpuO 2019 – 1.kārta – SVĢ

Rezultāti PDF faila veidā Punkti un kopvērtējums Grafiki un spliti tiks pievienoti vēlāk Kartes: 1. distance2. distance S10 (20 / 20) Time Behind 1. Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 52:31   Race 1 14:09 14:09 +0:44   Race 2 38:22... Continue Reading →

Telpu orientēšanās tūre Siguldā 2019

 Kopvērtējums iepriekšējām 3 kārtām 2019. gadā turpinām orientēšanās sacensību sēriju Siguldā - Telpu Orientēšanās. Šī ir speciāla orientēšanās sporta disciplīna, kur kontrolpunkti izvietoti ēku iekštelpās. Šo intelektuālo treniņsacensību mērķis ir: iepazīstināt ar orientēšanās sportu, un konkrēti telpu orientēšanās disciplīnu;radīt iespēju... Continue Reading →

Featured post

Telpu Orientēšanās – 2. aprīlis – Siguldas Sporta Centrs

Telpu orientēšanās Siguldas Sporta Centrā Nolikums Kartes: Ātrā distance, Garā distance, Iesācēju distance No 2. līdz 8.aprīlim Siguldas novada pašvaldība organizēs Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas varēs piedalīties dažādās sportiskās nodarbībās, praktiskās un izzinošās lekcijās par veselīgu un... Continue Reading →

Telpu Orientēšanās Siguldā 2018

2018.gadā sākam jaunu orientēšanās sacensību sēriju Siguldā - Telpu Orientēšanās. Šī ir īpaša orientēšanās sporta disciplīna, kur kontrolpunkti izvietoti ēku iekštelpās. Šo intelektuālo trenniņsacensību mērķis ir: iepazīstināt ar orientēšanās sportu, kā arī ar telpu orientēšanās disciplīnu; radīt iespēju bērniem un... Continue Reading →

REZULTĀTI – Telpu orientēšanās 2018 – 4.kārta – Siguldas Valsts ģimnāzija

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki 1.skrējiens      Grafiki 2.skrējiens 1.skrējiena rezultāti PDF faila veidā 2.skrējiena rezultāti PDF faila veidā Results – Telpu O - 4.kārta - SVĢ 2018-02-28 S10 (11 / 23) Time Behind 1. Liene Rozenberga Siguldas Sporta... Continue Reading →

REZULTĀTI – Telpu orientēšanās 2018 – 3.kārta – Laurenču sākumskola

REZULTĀTI PDF faila veidā Results – Telpu O - 3.kārta - Laurenču sākumskola 2018-02-14 S10 (21 / 32) Time Behind 1. Liene Rozenberga Siguldas Sporta skola 38:43 Race 1 23:43 23:43 +0:53 Race 2 15:00 38:43 2. Keita Marcinkeviča Laurenču... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑