Meklēt

Sporta klubs "Siguldas Takas"

Orientēšanās, skriešana, distanču slēpošana Siguldas novadā

Kategorija

Rezultāti

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 3.kārta – Zinātniski pētnieciskā stacija

Rezultāti PDF formātā Grafiki un spliti Kartes: 1. distance2. distance S10 (8 / 11) Time Behind 1. Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 29:02   Race 1 13:58 13:58   Race 2 15:04 29:02 2. Marta Korņejeva Siguldas Takas 55:08 +26:06... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – Telpu O tūre 2019 – 2.kārta – Devons

Rezultāti DEVONS [ar labojumiem 10.02.2019 00:30 S21 grupā]Grafiki un spliti Kartes: DEVONS 1. distanceDEVONS 2. distanceS10(22 / 22)TimeBehind1.Elīza AuziņaSiguldas pilsētas vidusskola34:54 Race 117:4517:45 Race 217:0934:542.Patrīcija BondareJūrmalas sākumskola "Taurenītis"35:56+1:02 Race 120:2520:25+2:40 Race 215:3135:56+1:023.Keita MarcinkēvičaSiguldas sporta skola38:31+3:37 Race 121:0121:01+3:16 Race 217:3038:31+3:374.Loreta LebedokaSiguldas sporta skola38:51+3:57 Race 120:0520:05+2:20 Race 218:4638:51+3:575.Marta ZandbergaSiguldas sporta skola39:28+4:34 Race... Continue Reading →

REZULTĀTI UN KARTES – TelpuO 2019 – 1.kārta – SVĢ

Rezultāti PDF faila veidā Punkti un kopvērtējums Grafiki un spliti tiks pievienoti vēlāk Kartes: 1. distance2. distance S10 (20 / 20) Time Behind 1. Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 52:31   Race 1 14:09 14:09 +0:44   Race 2 38:22... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2018 – 20.kārta – Gleznotājkalns/Satezeles pilskalns/Vējupīte

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki un Spliti RouteGadget Kartes: S,V 8,10 S12, V12 S14, V14 S16, V16 OPEN S,V – Seniori S,V – Vidējā S,V – Garā S8 (7 / 7) Time Behind 1. Keita Marcinkēviča Siguldas sporta skola 30:48... Continue Reading →

REZULTĀTI – Divu tiltu skrējiens 2018

Vārds Uzvārds Grupa Laiks Vieta Keita Marcinkeviča S1 2006. – 2010.dz.g. 15:49 1. vieta Dana Malahova S1 2006. – 2010.dz.g. 17:19 2. vieta Anete Salava S1 2006. – 2010.dz.g. 17:22 3. vieta Emīlija Vahere-Abražune S1 2006. – 2010.dz.g. 18:35 4.... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2018 – 19.kārta – Murjāņi

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki un Spliti RouteGadget Kartes: Vidējā Garā OPEN Seniori SV12 SV14 SV16 SV8,10   S8 (5 / 5) Time Behind Time lost 1. Elza Actiņa 3A 26:24 00:34 2. Līva Dudele Briksnis SK 1:10:22 +43:58 16:41... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2018 – 18.kārta – Jaunsilvēveri/Turaida-

Ir atjaunots arī KOPVĒRTĒJUMS Rezultāti PDF formātā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: S,V 8,10 S12, V12 S14, V14, OPEN S16, V16 S,V - Seniori S,V - Vidējā S,V - Garā     Results – Kompass 2018 - 18.kārta - Jaunsilvēveri/Turaida 2018-10-27... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2018 – 17.kārta – Katlapiezis

Rezultāti PDF faila veidā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: S,V 8,10 S12, V12 S14, V14, OPEN S16, V16, S,V Senioru S,V Vidējā S,V Garā S8 (7 / 7) Time Behind Time lost 1. Kate Līviņa SSS 17:27 00:32 2. Līva Dudele... Continue Reading →

REZULTĀTI un KARTES – Siguldas Kompass 2018 – 16.kārta – Stīveri/Lorupe

Rezultāti PDF formātā Grafiki, spliti RouteGadget Kartes: S,V 8,10 S12, V12 S14, V14, OPEN S16, V16 S,V Senioru S,V Vidējā S,V Garā   S8 (3 / 3) Time Behind 1. Elza Actiņa SSS 18:31 2. Nora Ezeriņa SSS 24:07 +5:36... Continue Reading →

WordPress.com blogs.

Up ↑