Rezultāti PDF formātā

Grafiki un spliti

Fotogrāfijas no Bunkura kārtas

Kartes:

S10(6 / 6)TimeBehind
1.Patrīcija BondareSākumskola Taurenītis37:10
2.Sanija AlksneMeridiāns47:40+10:30
3.Elizabete GrebleInd.47:42+10:32
4.Marta KorņejevaLaurenču sākumskola1:00:23+23:13
5.Alise LāceLaurenču sākumskola1:01:58+24:48
 Eleonora Kristiana LabsvīraSiguldas pilsētas vidusskolaMP
V10(8 / 8)TimeBehind
1.Markuss CelmsInd.35:11
2.Timotejs JanovsLaurenču sākumskola41:45+6:34
3.Sebastians JanovsLaurenču sākumskola41:59+6:48
4.Kristofers MetumsLatvijas Finieris42:18+7:07
5.Oskars ErmansonsSiguldas sporta skola43:37+8:26
6.Teodors MedniswAlts49:00+13:49
7.Uvis NarnickisSiguldas Takas52:57+17:46
8.Klāvs LācisSiguldas Takas55:27+20:16
S12(7 / 7)TimeBehind
1.Amanda MankusSaldus OK32:59
2.Amanda IntsoneZaļā paparde34:54+1:55
3.Adele BalanasaSiguldas sporta skola41:22+8:23
4.Alise Lotte OļukalnaSiguldas 1.pamatskola55:21+22:22
5.Sintija JermicāneSiguldas pilsētas vidusskola59:29+26:30
 Estere LoginaSiguldas 1.pamatskolaMP
 Justīne KalniņaSiguldas 1.pamatskolaMP
V12(11 / 11)TimeBehind
1.Mikus FelcsOzons33:47
2.Gregors TauriņšSkjenoti38:10+4:23
3.Artis Regnārs LabsvīrsSiguldas sporta skola48:57+15:10
4.Jēkabs KašsSiguldas pilsētas vidusskola50:28+16:41
5.Dāvis KalniņšSiguldas pilsētas vidusskola1:05:35+31:48
 Agris KārkliņšSiguldas 1.pamatskolaMP
 Dāvids KalniņšSiguldas sporta skolaMP
 Mārcis BaltānovsSiguldas 1.pamatskolaMP
 Markuss RībensSiguldas 1.pamatskolaMP
 Roberts PeičsRīgas Franču licejsMP
 Toms BalanassSiguldas sporta skolaMP
S14(5 / 5)TimeBehind
1.Eva GraudaSiguldas sporta skola34:28
2.Elīza Lāra BondareĀgenskalna Valsts ģimnāzija38:43+4:15
3.Līna LeicaneInčukalna pamatskola1:04:10+29:42
3.Mia GailumaInčukalna pamatskola1:04:10+29:42
 Ance CelmaInd.MP
V14(12 / 12)TimeBehind
1.Mārtiņš StrožsVaivaru pamatskola23:46
2.Jānis MarcinkevičsSiguldas gimnāzija25:32+1:46
3.Uvis ŠolmanisAuseklis IK25:39+1:53
4.Pēteris GailisZVOC30:15+6:29
5.Mārcis DzērveKāpa OK33:09+9:23
6.Emīls LecinskisKāpa OK33:58+10:12
7.Miķelis TeterovskisVangažu vidusskola48:06+24:20
8.Kaspars KronbergsMurjāņu sporta ģimnāzija56:52+33:06
9.Kristians FokerotsMurjāņu sporta ģimnāzija57:35+33:49
 Džonatans BaumanisMurjāņu sporta ģimnāzijaMP
 Jānis DeksnisInd.MP
 Reinis VasiļevskisMurjāņu sporta ģimnāzijaMP
S16(9 / 9)TimeBehind
1.Sanda LapiņaAuseklis IK29:29
2.Anete ActiņaSiguldas 1.pamatskola33:50+4:21
3.Marta OzolaZaļā paparde39:49+10:20
4.Grieta GroskaufmaneKāpa OK42:34+13:05
5.Linita TrofimovaSiguldas 1.pamatskola1:12:41+43:12
6.Marta BērziņaSiguldas 1.pamatskola1:13:03+43:34
 Luīze BaķeRDKSMP
 Marija PulsteSiguldas pilsētas vidusskolaMP
 Viktorija TeterovskaRīgas Valsts tehnikumsMP
V16(11 / 11)TimeBehind
1.Ronalds LūkinsSiguldas Valsts ģimnāzija24:44
2.Paulis JanovsSiguldas Valsts ģimnāzija33:16+8:32
3.Rūdolfs PodzisInd.33:25+8:41
4.Gints BritiksSiguldas 1.pamatskola50:57+26:13
5.Artūrs ČepulisMurjāņu sporta ģimnāzija56:40+31:56
6.Klāvs VildeMurjāņu sporta ģimnāzija56:41+31:57
7.Aleksandrs MoskaļenkoMurjāņu sporta ģimnāzija1:00:48+36:04
8.Kārlis ĀbelītisMurjāņu sporta ģimnāzija1:01:05+36:21
9.Verners KļaviņšMurjāņu sporta ģimnāzija1:12:54+48:10
 Eduards StieģelisMurjāņu sporta ģimnāzijaMP
 Jēkabs PūrisVangažu vidusskolaMP
S21(37 / 37)TimeBehind
1.Una Undīne DzērveKāpa OK24:05
2.Laura Elīza LapiņaAuseklis IK26:06+2:01
3.Elīna MankusSaldus OK26:11+2:06
4.Ilvija JakāneAuseklis IK28:23+4:18
5.Ieva RukšāneKāpa OK29:21+5:16
6.Kristīne BrunereSiguldas Valsts ģimnāzija29:54+5:49
7.Māra VilciņaKāpa OK30:02+5:57
8.Arta LindeOzons30:42+6:37
9.Rūta DeksneInd.33:18+9:13
10.Anita ZakseIK Polarlapsas35:07+11:02
11.Zane VitenbergaStirnu ausu kausiņi36:11+12:06
12.Una GraudaSiguldas Valsts ģimnāzija36:59+12:54
13.Līva TauriņaSkjenoti38:16+14:11
14.Līga ZaķeSkjenoti38:17+14:12
15.Anna BrīvlaukaInd.41:33+17:28
16.Laila ZinbergaSiguldas Takas42:59+18:54
17.Sangrita KleinbergaInd.43:29+19:24
18.Dārta DeksneInd.44:48+20:43
19.Ieva FarenhorsteInd.47:54+23:49
19.Inta CakuleSiguldas Takas47:54+23:49
21.Guna PogaImeria49:47+25:42
22.Beate KalniņaInd.52:23+28:18
23.Marta RutkaInd.53:41+29:36
24.Gita KarlsoneInd.54:04+29:59
25.Dace KļaviņaInd.56:16+32:11
26.Dagnija LāceSiguldas Takas1:03:46+39:41
27.Zane RadzobeInd.1:04:53+40:48
28.Gunita DravnieceInd.1:04:57+40:52
29.Evita OzolaInd.1:05:47+41:42
30.Kristīne FlandereInd.1:46:32+82:27
 Baiba SarguneInd.MP
 Ilze JākobsoneInd.MP
 Karīna JanovaSiguldas TakasMP
 Liene LabsvīraSiguldas maratona klubsMP
 Malda SpuriņaSeksīgieMP
 Marina KažeAuces AeroklubsMP
 Zane PīpkalējaInd.MP
V21(49 / 49)TimeBehind
1.Jānis BukinsA219:51
2.Dāvis ŠolmanisAuseklis IK20:42+0:51
3.Valters ĀboliņšSeksīgie22:27+2:36
4.Mārtiņš LindeOzons23:33+3:42
5.Jānis ZaharansOzons23:52+4:01
6.Normunds LeiņaOzons23:53+4:02
7.Anatolijs TarasovsBūdaskalns23:58+4:07
8.Kristaps BrunersSiguldas sporta skola24:48+4:57
9.Arvis GelbisKāpa OK25:03+5:12
10.Ivars CeliņšMeridiāns27:23+7:32
11.Andris GailisAuseklis IK27:52+8:01
12.Mareks EmsiņšKaupietis28:09+8:18
13.Zigmārs GailisAuseklis IK28:42+8:51
14.Aleksejs MjaliksSiguldas Takas28:46+8:55
15.Sandis ZukulisSurikati29:46+9:55
16.Valts UlmanisAuseklis IK30:08+10:17
17.Kārlis VilciņšKāpa OK31:43+11:52
18.Toms LūsisInd.31:49+11:58
19.Artūrs VerzaStirnu ausu kausiņi32:28+12:37
20.Jēkabs JanovsSiguldas Takas33:06+13:15
21.Mārtiņš BruņenieksEnkurs34:24+14:33
22.Mārtiņš BrencisSkjenoti38:15+18:24
23.Ričards ZvagulisĀgenskalna Valsts ģimnāzija38:35+18:44
24.Reinis RogaInd.39:41+19:50
25.Kalvis SilgalsSurikati40:32+20:41
26.Tits GulbisInd.41:30+21:39
27.Kaspars PudistsLatvijas Finieris43:03+23:12
28.Mikus PodkalnsMurjāņu sporta ģimnāzija43:53+24:02
29.Mareks MaksimovsMurjāņu sporta ģimnāzija44:03+24:12
30.Imants KraulisRoltons47:00+27:09
31.Nils SpuravsSiguldas pilsētas vidusskola51:00+31:09
32.Mārtiņš ZiedonisSiguldas Valsts ģimnāzija51:06+31:15
33.Rainers KašsMurjāņu sporta ģimnāzija51:22+31:31
34.Patriks PinkaMurjāņu sporta ģimnāzija1:00:16+40:25
35.Andris ŠirjakovsMurjāņu sporta ģimnāzija1:00:32+40:41
36.Jēkabs DzenisMurjāņu sporta ģimnāzija1:00:47+40:56
37.Voldemārs TeterovskisVangažu vidusskola1:02:21+42:30
38.Daniels ČiževskisSiguldas Valsts ģimnāzija1:06:17+46:26
39.Oskars ČiževskisInd.1:06:38+46:47
 Ģirts PūrisVangažu vidusskolaMP
 Jānis BrakšsMeridiānsMP
 Jurijs ŠišlovsInd.MP
 Lauris ZemvaldsInd.MP
 Leons FlandereInd.MP
 Matīss RatnieksOK StigaMP
 Raimonds KažeAuces AeroklubsMP
 Rihards GailisAuseklis IKMP
 Roberts KļaviņšMurjāņu sporta ģimnāzijaMP
 Toms TālbergsMurjāņu sporta ģimnāzijaMP
S40(17 / 17)TimeBehind
1.Kristīne VeitaOzons25:19
2.Inese FelcaSaultekas27:10+1:51
3.Ilze LapiņaOK Ziemeļkurzeme27:43+2:24
4.Agita IntsoneZaļā paparde39:41+14:22
5.Agnese DzērveKāpa OK40:24+15:05
6.Zanda AbzaloneMeridiāns42:28+17:09
7.Linda KatlapaOzons45:36+20:17
8.Zaiga OzoliņaKāpa OK48:08+22:49
9.Sarmīte MūzeInd.49:59+24:40
10.Ilona OzolaZaļā paparde51:59+26:40
11.Ginta NarnickaSiguldas Takas55:24+30:05
12.Kristīne BalanasaInd.55:36+30:17
13.Dace CauceInd.1:00:51+35:32
14.Līga StrožaInd.1:14:25+49:06
 Džaneta SutaZVOCMP
 Inese GraudaInd.MP
 Vija ŠiltereAuseklis IKMP
V40(23 / 23)TimeBehind
1.Edijs ŠmitsEnkurs21:50
2.Gatis DzērveKāpa OK23:43+1:53
3.Ints MarcinkevičsInd.31:22+9:32
4.Ardis DambisInd.35:11+13:21
5.Aldis StrožsInd.35:49+13:59
6.Viesturs ZiediņšKurmis36:29+14:39
7.Vilnis GailisBurkānciems37:28+15:38
8.Egons ŠolmanisAuseklis IK37:54+16:04
9.Raimonds BondarsLatvijas Finieris38:47+16:57
10.Aigars Actiņš3A38:51+17:01
11.Andis KramsZaļā paparde39:48+17:58
12.Ansis Actiņš3A42:13+20:23
13.Intars MetumsLatvijas Finieris42:20+20:30
14.Kārlis GroskaufmanisKāpa OK42:41+20:51
15.Andris MeļķertsSaldus OK43:41+21:51
16.Valdis IntsonsZaļā paparde45:42+23:52
17.Uģis KūliņsKāpa OK48:06+26:16
18.Andrejs NarnickisSiguldas Takas52:55+31:05
19.Didzis BrantsInd.53:44+31:54
20.Gatis BalanassInd.55:24+33:34
 Jānis LabsvīrsSiguldas maratona klubsMP
 Jānis LindeOzonsMP
 Raitis OzolsZaļā papardeMP

 

Created by MeOS 3.5.916 (U2): 03/03/2019 01:15:14