Rezultāti PDF faila veidā

Punkti un kopvērtējums

Grafiki un spliti tiks pievienoti vēlāk

Kartes:

S10 (20 / 20) Time Behind
1. Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 52:31
  Race 1 14:09 14:09 +0:44
  Race 2 38:22 52:31
2. Sanija Alksne Meridiāns OK 1:06:25 +13:54
  Race 1 27:04 27:04 +13:39
  Race 2 39:21 1:06:25 +13:54
3. Elizabete Ozoliņa Ind. 1:16:07 +23:36
  Race 1 28:37 28:37 +15:12
  Race 2 47:30 1:16:07 +23:36
4. Loreta Lebedoka Siguldas sporta skola 1:26:03 +33:32
  Race 1 13:25 13:25
  Race 2 1:12:38 1:26:03 +33:32
5. Kristīne Mona Pūce Siguldas sporta skola 1:41:11 +48:40
  Race 1 35:01 35:01 +21:36
  Race 2 1:06:10 1:41:11 +48:40
6. Marta Zandberga Siguldas sporta skola 1:47:22 +54:51
  Race 1 38:53 38:53 +25:28
  Race 2 1:08:29 1:47:22 +54:51
7. Maija Pumpure Siguldas sporta skola 1:47:33 +55:02
  Race 1 38:58 38:58 +25:33
  Race 2 1:08:35 1:47:33 +55:02
8. Dārta Krastkalne Siguldas sporta skola 1:51:16 +58:45
  Race 1 30:11 30:11 +16:46
  Race 2 1:21:05 1:51:16 +58:45
  Dārta Ezeriņa Siguldas Takas MP
  Race 1 22:38 22:38 +9:13
  Race 2 MP MP
  Līva Zinberga Siguldas sporta skola MP
  Race 1 44:32 44:32 +31:07
  Race 2 MP MP
  Māra Bērze Siguldas sporta skola MP
  Race 1 43:50 43:50 +30:25
  Race 2 MP MP
  Nora Ezeriņa Siguldas sporta skola MP
  Race 1 23:09 23:09 +9:44
  Race 2 MP MP
  Ulla Tetere Skjenoti MP
  Race 1 14:02 14:02 +0:37
  Race 2 MP MP
  Elizabete Greble Ind. DNS
  Race 1 26:58 26:58 +13:33
  Race 2 DNS DNS
  Kristiāna-Helēna Eņģelīte Laurenču sākumskola DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Līna Zilvere Siguldas Takas DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Madara Pumpure Siguldas 1.pamatskola DNS
  Race 1 50:40 50:40 +37:15
  Race 2 DNS DNS
  Marta Korņejeva Siguldas Takas DNS
  Race 1 42:31 42:31 +29:06
  Race 2 DNS DNS
  Milda Ozoliņa Siguldas 1.pamatskola DNS
  Race 1 42:22 42:22 +28:57
  Race 2 DNS DNS
  Tīna Lote Oliņa Sporta klubs "Pantera" DNS
  Race 1 20:29 20:29 +7:04
  Race 2 DNS DNS
V10 (17 / 17) Time Behind
1. Kristofers Metums Latvijas Finieris 39:44
  Race 1 12:31 12:31
  Race 2 27:13 39:44
2. Kārlis Tamovičs Laurenču sākumskola 42:54 +3:10
  Race 1 14:22 14:22 +1:51
  Race 2 28:32 42:54 +3:10
3. Ernests Šate Laurenču sākumskola 1:24:07 +44:23
  Race 1 33:34 33:34 +21:03
  Race 2 50:33 1:24:07 +44:23
4. Uvis Cakuls Siguldas Takas 1:36:09 +56:25
  Race 1 29:21 29:21 +16:50
  Race 2 1:06:48 1:36:09 +56:25
5. Egons Ozoliņš Ind. 1:36:47 +57:03
  Race 1 43:32 43:32 +31:01
  Race 2 53:15 1:36:47 +57:03
  Dāvids Beinerts Laurenču sākumskola MP
  Race 1 48:53 48:53 +36:22
  Race 2 MP MP
  Mikus Landsbergs Siguldas sporta skola MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 MP MP
  Sebastians Janovs Siguldas sporta skola MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 MP MP
  Timotejs Janovs Siguldas sporta skola MP
  Race 1 16:06 16:06 +3:35
  Race 2 MP MP
  Gusts Zilvers Siguldas Takas DNS
  Race 1 28:31 28:31 +16:00
  Race 2 DNS DNS
  Klāvs Lācis Siguldas sporta skola DNS
  Race 1 23:05 23:05 +10:34
  Race 2 DNS DNS
  Krists Tolpežņikovs Siguldas sporta skola DNS
  Race 1 36:08 36:08 +23:37
  Race 2 DNS DNS
  Miks Oliņš Laurenču sākumskola DNS
  Race 1 20:39 20:39 +8:08
  Race 2 DNS DNS
  Oskars Mikus Ermansons Siguldas sporta skola DNS
  Race 1 15:39 15:39 +3:08
  Race 2 DNS DNS
  Roberts Tolpežņikovs Siguldas sporta skola DNS
  Race 1 35:57 35:57 +23:26
  Race 2 DNS DNS
  Rūdolfs Dubrovskis Siguldas sporta skola DNS
  Race 1 MP MP
  Race 2 DNS DNS
  Uvis Narnickis Siguldas sporta skola DNS
  Race 1 MP MP
  Race 2 DNS DNS
S12 (15 / 15) Time Behind
1. Amanda Mankus Saldus OK 38:08
  Race 1 15:58 15:58 +4:56
  Race 2 22:10 38:08
2. Adele Balanasa Siguldas sporta skola 45:20 +7:12
  Race 1 17:50 17:50 +6:48
  Race 2 27:30 45:20 +7:12
3. Keita Eglīte Siguldas pilsētas vidusskola 52:51 +14:43
  Race 1 16:25 16:25 +5:23
  Race 2 36:26 52:51 +14:43
4. Ance Korņejeva Siguldas Takas 1:03:26 +25:18
  Race 1 24:41 24:41 +13:39
  Race 2 38:45 1:03:26 +25:18
5. Laura Ezeriņa Siguldas 1.pamatskola 1:19:29 +41:21
  Race 1 23:28 23:28 +12:26
  Race 2 56:01 1:19:29 +41:21
6. Alise Lotte Oļukalna Siguldas 1.pamatskola 1:19:38 +41:30
  Race 1 23:30 23:30 +12:28
  Race 2 56:08 1:19:38 +41:30
7. Rēzija Kārkliņa Siguldas sporta skola 1:43:08 +65:00
  Race 1 51:57 51:57 +40:55
  Race 2 51:11 1:43:08 +65:00
  Annija Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola MP
  Race 1 11:02 11:02
  Race 2 MP MP
  Justīne Kalniņa Siguldas 1.pamatskola MP
  Race 1 25:27 25:27 +14:25
  Race 2 MP MP
  Katrīna-Lūcija Eņģelīte Siguldas 1.pamatskola MP
  Race 1 25:13 25:13 +14:11
  Race 2 MP MP
  Marta Bērziņa Siguldas pilsētas vidusskola MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 22:12 MP
  Mia Gailuma Inčukalna pamatskola MP
  Race 1 35:07 35:07 +24:05
  Race 2 MP MP
  Sintija Jermicāne Siguldas pilsētas vidusskola MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 22:09 MP
  Undīne Cine Inčukalna pamatskola MP
  Race 1 35:08 35:08 +24:06
  Race 2 MP MP
  Keta Keita Zeltiņa Siguldas sporta skola DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
V12 (8 / 8) Time Behind
1. Mikus Felcs Ozons 32:53
  Race 1 8:42 8:42
  Race 2 24:11 32:53
2. Dāvids Kalniņš Siguldas sporta skola 42:33 +9:40
  Race 1 14:06 14:06 +5:24
  Race 2 28:27 42:33 +9:40
3. Matīss Martinsons Laurenču sākumskola 45:24 +12:31
  Race 1 12:58 12:58 +4:16
  Race 2 32:26 45:24 +12:31
4. Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola 53:22 +20:29
  Race 1 16:41 16:41 +7:59
  Race 2 36:41 53:22 +20:29
  Artūrs Brēmanis Siguldas sporta skola MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 36:15 MP
  Gregors Tauriņš Skjenoti MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 14:28 MP
  Atis Dubrovskis Siguldas sporta skola DNS
  Race 1 48:49 48:49 +40:07
  Race 2 DNS DNS
  Jurğis Janelsiņš Siguldas 1.pamatskola DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
S14 (2 / 2) Time Behind
  Eva Grauda Siguldas sporta skola MP
  Race 1 6:40 6:40
  Race 2 MP MP
  Laura Cakule Siguldas Takas DNS
  Race 1 28:44 28:44 +22:04
  Race 2 DNS DNS
V14 (12 / 12) Time Behind
1. Uvis Šolmanis Auseklis IK 23:28
  Race 1 18:54 18:54 +10:35
  Race 2 4:34 23:28
2. Mārtiņš Strožs Vaivaru pamatskola 26:11 +2:43
  Race 1 20:46 20:46 +12:27
  Race 2 5:25 26:11 +2:43
3. Mārtiņš Mežsargs Siguldas sporta skola 29:43 +6:15
  Race 1 8:19 8:19
  Race 2 21:24 29:43 +6:15
4. Mārcis Dzērve OK Kāpa 33:55 +10:27
  Race 1 12:31 12:31 +4:12
  Race 2 21:24 33:55 +10:27
5. Ricards Girgensons Siguldas sporta skola 55:27 +31:59
  Race 1 45:27 45:27 +37:08
  Race 2 10:00 55:27 +31:59
6. Krišs Mazurs Siguldas Valsts ģimnāzija 1:11:15 +47:47
  Race 1 19:30 19:30 +11:11
  Race 2 51:45 1:11:15 +47:47
7. Sebastians Mauris Siguldas Valsts ģimnāzija 1:11:25 +47:57
  Race 1 19:54 19:54 +11:35
  Race 2 51:31 1:11:25 +47:57
8. Oto Cillinbergs Siguldas Valsts ģimnāzija 1:11:56 +48:28
  Race 1 20:09 20:09 +11:50
  Race 2 51:47 1:11:56 +48:28
  Gustavs Ameriks Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Helvijs Kārkliņš Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 20:13 20:13 +11:54
  Race 2 DNS DNS
  Krišjānis Gercāns Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Pauls Oliņš Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 28:23 28:23 +20:04
  Race 2 DNS DNS
S16 (7 / 7) Time Behind
1. Eimija Mihelsone Siguldas Valsts ģimnāzija 32:07
  Race 1 9:33 9:33
  Race 2 22:34 32:07
2. Anete Actiņa Siguldas sporta skola 32:18 +0:11
  Race 1 10:45 10:45 +1:12
  Race 2 21:33 32:18 +0:11
3. Paula Daniela Priedulēna Siguldas Valsts ģimnāzija 59:03 +26:56
  Race 1 9:54 9:54 +0:21
  Race 2 49:09 59:03 +26:56
  Jete Laiva Siguldas sporta skola MP
  Race 1 38:44 38:44 +29:11
  Race 2 MP MP
  Aija Egija Arnicāne Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 12:06 12:06 +2:33
  Race 2 DNS DNS
  Paula Lucāne Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Stefānija Siksne Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 12:30 12:30 +2:57
  Race 2 DNS DNS
V16 (9 / 9) Time Behind
1. Ronalds Lūkins Siguldas Valsts ģimnāzija 25:23
  Race 1 6:39 6:39 +2:14
  Race 2 18:44 25:23
2. Paulis Janovs Siguldas Takas 31:33 +6:10
  Race 1 4:25 4:25
  Race 2 27:08 31:33 +6:10
3. Niks Iesalnieks Siguldas Valsts ģimnāzija 31:55 +6:32
  Race 1 9:09 9:09 +4:44
  Race 2 22:46 31:55 +6:32
4. Gustavs Bumblis Siguldas Valsts ģimnāzija 35:12 +9:49
  Race 1 27:10 27:10 +22:45
  Race 2 8:02 35:12 +9:49
5. Marks Truhins Siguldas Valsts ģimnāzija 41:58 +16:35
  Race 1 27:16 27:16 +22:51
  Race 2 14:42 41:58 +16:35
  Ivars Batrags Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Mārtiņš Bojārs Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Otomārs Gulbis Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Rūdolfs Bušs Siguldas Valsts ģimnāzija DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
S21 (27 / 27) Time Behind
1. Kristīne Brunere Siguldas Valsts ģimnāzija 27:02
  Race 1 21:47 21:47 +14:52
  Race 2 5:15 27:02
2. Una Undīne Dzērve OK Kāpa 27:31 +0:29
  Race 1 6:55 6:55
  Race 2 20:36 27:31 +0:29
3. Una Grauda Siguldas Valsts ģimnāzija 28:28 +1:26
  Race 1 7:01 7:01 +0:06
  Race 2 21:27 28:28 +1:26
4. Līva Oliņa Siguldas sporta skola 30:20 +3:18
  Race 1 24:05 24:05 +17:10
  Race 2 6:15 30:20 +3:18
5. Elīna Krēmere Meridiāns OK 30:39 +3:37
  Race 1 7:37 7:37 +0:42
  Race 2 23:02 30:39 +3:37
6. Elīna Mankus Saldus OK 31:46 +4:44
  Race 1 26:05 26:05 +19:10
  Race 2 5:41 31:46 +4:44
7. Anete Dzērve MT Running 31:51 +4:49
  Race 1 7:53 7:53 +0:58
  Race 2 23:58 31:51 +4:49
8. Karīna Janova Siguldas Takas 39:51 +12:49
  Race 1 16:00 16:00 +9:05
  Race 2 23:51 39:51 +12:49
9. Zane Pīpkalēja Ind. 41:30 +14:28
  Race 1 14:38 14:38 +7:43
  Race 2 26:52 41:30 +14:28
10. Dārta Deksne Ind. 43:59 +16:57
  Race 1 9:51 9:51 +2:56
  Race 2 34:08 43:59 +16:57
11. Zane Egle Siguldas sporta skola 47:52 +20:50
  Race 1 14:19 14:19 +7:24
  Race 2 33:33 47:52 +20:50
12. Inta Cakule Siguldas Takas 54:31 +27:29
  Race 1 18:20 18:20 +11:25
  Race 2 36:11 54:31 +27:29
13. Ance Saleniece Siguldas Valsts ģimnāzija 1:04:01 +36:59
  Race 1 35:18 35:18 +28:23
  Race 2 28:43 1:04:01 +36:59
14. Grēta Galkina Siguldas Valsts ģimnāzija 1:04:10 +37:08
  Race 1 35:26 35:26 +28:31
  Race 2 28:44 1:04:10 +37:08
15. Dace Kļaviņa Ind. 1:08:06 +41:04
  Race 1 27:23 27:23 +20:28
  Race 2 40:43 1:08:06 +41:04
16. Inga Pikšena Siguldas Takas 1:32:30 +65:28
  Race 1 42:44 42:44 +35:49
  Race 2 49:46 1:32:30 +65:28
17. Kristīne Bērziņa Kaupietis 1:46:20 +79:18
  Race 1 48:37 48:37 +41:42
  Race 2 57:43 1:46:20 +79:18
  Kitija Ozoliņa Ind. MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 8:32 MP
  Kristīne Ošāne Ind. MP
  Race 1 16:42 16:42 +9:47
  Race 2 MP MP
  Laila Zinberga Siguldas Takas MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 8:58 MP
  Laura Stukle Skjenoti MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 14:08 MP
  Līva Tauriņa Skjenoti MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 14:26 MP
  Aiga Rozenberga Siguldas Takas DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
  Ilze Jākobsone Ind. DNS
  Race 1 41:12 41:12 +34:17
  Race 2 DNS DNS
  Liene Zilvere Siguldas Takas DNS
  Race 1 MP MP
  Race 2 DNS DNS
  Madara Rasiņa Ind. DNS
  Race 1 30:00 30:00 +23:05
  Race 2 DNS DNS
  Signe Millere Ind. DNS
  Race 1 MP MP
  Race 2 DNS DNS
V21 (19 / 19) Time Behind
1. Jānis Bukins A2 22:16
  Race 1 5:11 5:11
  Race 2 17:05 22:16
2. Jēkabs Janovs Siguldas sporta skola 22:29 +0:13
  Race 1 6:41 6:41 +1:30
  Race 2 15:48 22:29 +0:13
3. Kristaps Bruners Siguldas sporta skola 23:36 +1:20
  Race 1 6:15 6:15 +1:04
  Race 2 17:21 23:36 +1:20
4. Kristaps Kārkliņš Siguldas Takas 24:56 +2:40
  Race 1 8:16 8:16 +3:05
  Race 2 16:40 24:56 +2:40
5. Valters Āboliņš Ozons 26:12 +3:56
  Race 1 6:16 6:16 +1:05
  Race 2 19:56 26:12 +3:56
6. Jānis Zaharāns Ozons 28:25 +6:09
  Race 1 9:40 9:40 +4:29
  Race 2 18:45 28:25 +6:09
7. Jēkabs Dzenis Sigulda 28:54 +6:38
  Race 1 22:44 22:44 +17:33
  Race 2 6:10 28:54 +6:38
8. Mareks Emsiņš Kaupietis 31:05 +8:49
  Race 1 7:51 7:51 +2:40
  Race 2 23:14 31:05 +8:49
9. Aleksejs Mjaliks Siguldas Takas 39:37 +17:21
  Race 1 10:53 10:53 +5:42
  Race 2 28:44 39:37 +17:21
10. Rihards Šata Ind. 42:22 +20:06
  Race 1 36:29 36:29 +31:18
  Race 2 5:53 42:22 +20:06
11. Juris Zavickis Ind. 44:51 +22:35
  Race 1 12:34 12:34 +7:23
  Race 2 32:17 44:51 +22:35
12. Lauris Zemvalds Kaupietis 46:07 +23:51
  Race 1 17:37 17:37 +12:26
  Race 2 28:30 46:07 +23:51
13. Kaspars Pudists Latvijas Finieris 49:56 +27:40
  Race 1 15:56 15:56 +10:45
  Race 2 34:00 49:56 +27:40
  Atis Heinols Siguldas sporta skola MP
  Race 1 20:16 20:16 +15:05
  Race 2 MP MP
  Jānis Bērziņš OK Ogre MP
  Race 1 28:59 28:59 +23:48
  Race 2 MP MP
  Oto Laiva Siguldas Valsts ģimnāzija MP
  Race 1 11:14 11:14 +6:03
  Race 2 MP MP
  Anatolijs Tarasovs Būdaskalns DISQ
  Race 1 DISQ DISQ
  Race 2 18:36 DISQ
  Edgars Rasiņš Ind. DNS
  Race 1 30:14 30:14 +25:03
  Race 2 DNS DNS
  Kristaps Silbaums spaaace.lv DNS
  Race 1 DNS DNS
  Race 2 DNS DNS
S40 (17 / 17) Time Behind
1. Kristīne Veita Ozons 25:24
  Race 1 7:17 7:17
  Race 2 18:07 25:24
2. Inese Kauķe Briksnis SK 28:37 +3:13
  Race 1 7:37 7:37 +0:20
  Race 2 21:00 28:37 +3:13
3. Inese Felca Saultekas 29:53 +4:29
  Race 1 23:43 23:43 +16:26
  Race 2 6:10 29:53 +4:29
4. Vija Šiltere Auseklis IK 38:43 +13:19
  Race 1 14:04 14:04 +6:47
  Race 2 24:39 38:43 +13:19
5. Kristīne Balanasa Ind. 41:54 +16:30
  Race 1 14:05 14:05 +6:48
  Race 2 27:49 41:54 +16:30
6. Zane Kojaloviča Ozons 42:52 +17:28
  Race 1 16:19 16:19 +9:02
  Race 2 26:33 42:52 +17:28
7. Solvita Kivleniece-Šļivka Alūksne 43:54 +18:30
  Race 1 35:24 35:24 +28:07
  Race 2 8:30 43:54 +18:30
8. Ginta Narnicka Siguldas Takas 44:58 +19:34
  Race 1 11:56 11:56 +4:39
  Race 2 33:02 44:58 +19:34
9. Aija Feldmane Ind. 46:24 +21:00
  Race 1 17:45 17:45 +10:28
  Race 2 28:39 46:24 +21:00
10. Inese Grauda Ind. 47:16 +21:52
  Race 1 38:48 38:48 +31:31
  Race 2 8:28 47:16 +21:52
11. Dace Cauce Ind. 59:55 +34:31
  Race 1 23:39 23:39 +16:22
  Race 2 36:16 59:55 +34:31
12. Inga Bērze Ind. 1:09:46 +44:22
  Race 1 56:37 56:37 +49:20
  Race 2 13:09 1:09:46 +44:22
13. Iluta Pluķena Ind. 1:14:57 +49:33
  Race 1 28:14 28:14 +20:57
  Race 2 46:43 1:14:57 +49:33
14. Ilze Tropa Ind. 1:16:13 +50:49
  Race 1 28:33 28:33 +21:16
  Race 2 47:40 1:16:13 +50:49
15. Jolanta Lebedoka Ind. 1:25:56 +60:32
  Race 1 13:20 13:20 +6:03
  Race 2 1:12:36 1:25:56 +60:32
  Līga Stroža Ind. MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 38:23 MP
  Linda Katlapa Ozons OK MP
  Race 1 MP MP
  Race 2 15:56 MP
V40 (12 / 12) Time Behind
1. Edijs Šmits Enkurs 22:30
  Race 1 17:59 17:59 +10:49
  Race 2 4:31 22:30
2. Guntars Mankus Saldus OK 26:33 +4:03
  Race 1 8:15 8:15 +1:05
  Race 2 18:18 26:33 +4:03
3. Kaspars Kojalovičs Ozons 29:47 +7:17
  Race 1 7:10 7:10
  Race 2 22:37 29:47 +7:17
4. Egons Šolmanis Auseklis IK 34:32 +12:02
  Race 1 27:29 27:29 +20:19
  Race 2 7:03 34:32 +12:02
5. Aldis Strožs Ind. 36:47 +14:17
  Race 1 13:29 13:29 +6:19
  Race 2 23:18 36:47 +14:17
6. Ardis Dambis Ind. 37:59 +15:29
  Race 1 14:17 14:17 +7:07
  Race 2 23:42 37:59 +15:29
7. Intars Metums Latvijas Finieris 39:02 +16:32
  Race 1 12:01 12:01 +4:51
  Race 2 27:01 39:02 +16:32
8. Ints Marcinkevičs Ind. 46:34 +24:04
  Race 1 20:44 20:44 +13:34
  Race 2 25:50 46:34 +24:04
9. Artis Mednis wAlts 50:42 +28:12
  Race 1 25:14 25:14 +18:04
  Race 2 25:28 50:42 +28:12
10. Viesturs Ziediņš Kurmis 59:13 +36:43
  Race 1 28:43 28:43 +21:33
  Race 2 30:30 59:13 +36:43
  Andrejs Narnickis Siguldas Takas DNS
  Race 1 20:53 20:53 +13:43
  Race 2 DNS DNS
  Dagnis Dubrovskis Siguldas Takas DNS
  Race 1 MP MP
  Race 2 DNS DNS

Created by MeOS 3.5.916 (U2): 24/01/2019 11:06:10